Lokátor servisných stredísk Carrier Transicold
 

- nová aplikácia je pre iPhone a Android™

- nájde a kontaktuje najbližšie servisné centrum v Európe, strednom východe and Afrike (EMEA).

- poskytuje aj ďalšie informácie - mapa, orientačné pokyny ako sa dostať k centru, otváracie hodiny, kontaktne údaje, a typ služieb poskytovaný centrom.

Táto aplikácia prináša moderné telekomunikačné technológie k širokej popredanej ponuke služieb Carrier Transicold.  Približne 1700 technikov Carrier Transicold  v 550tich serviných centrách a mobilných jednotkách po celej Európe poskytujú maximálny prevádzkový čas pre zákaznícke jednotky.

Európske Call Centrum Carrier

-      k dispozícii 24 hodín denne

-      obsadené vyškoleným personálom hovoriacim sedemnástimi jazykmi, ktorí zákazníkov odporučia do najbližšieho servisného centra.

Ako stiahnuť aplikáciu:

-          používatelia iPhone , sa prihlásia do App Store a zadajú “Carrier Transicold“ do vyhľadávača alebo sa pripoja nahttp://itunes.apple.com/fr/app/carrier-transicold-service/id513315561?mt=8 and vyberú voľbu “Install”

-          Pre Android choďte na Google Play and zadajte “Carrier Transicold” do vyhľadávača alebo sa pripojte nahttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.carriertransicoldeurope.locator a vyberte voľbu “Install”

carrier transicold, dc plus, primaclima, transportne chladenie, chladenie, prepravne chladenie

Práve tu je 7 návštevníkov a žiadni členovia on-line